Designed & Powered by Medialife and Ata Bilişim
Adres: Yeni Organize Sanayi Bölgesi, 21. Sok. No:43, Lefkoşa / KKTC
Tel: 0090 392 444 3131     Faks: 0090 392 225 4799
e-Mail: info@denizalp.com
ALU Denizalp'in kalite taahhüdü, müşterilerine olan kaliteli ürün ve hizmet taahhüdü ile sınırlı değildir. Firmamızın geniş anlamdaki kalite taahhüdü çalışanlarına güvenli ve uygar bir çalışma ortamı sağlamayı, faaliyet gösterdiği topluma katkıda bulunmayı ve faaliyetlerindeki çevre etkisini en aza indirgemeyi de kapsamaktadır.

ALU Denizalp, kalite politikasında aşağıda yer alan unsurları benimsenmektedir;
Çalışanlarına kendilerini geliştirip yeni sorumluluklar almaları için fırsat tanır. Konularında bilgili, deneyimli, dürüst ve çalışanlarına sevgi dolu bir üst kadronun altında; öğrenmeye açık, çok çalışmanın erdemine inanan ve temel bilgileri sağlam geniş bir teknik kadroya sahiptir. Çalışanlarının firmasını sevmesini, yaratıcı güçlerini kullanarak geliştirmesini ve heyecanlarını her zaman en üst düzeyde tutmasını sağlayacak bir yönetim anlayışını benimser.

Yönetim kadrosu; firmanın misyon ve vizyonunu özümsemiş, hedeflere ulaşmak için isteyerek, severek ve benimseyerek çalışan, genç, dinamik, özgür düşünce yapısına sahip, açık görüşlü, çağdaş iş ilkelerini kavramış, paylaşmanın ve takım olmanın gücüne inanmış kişilerden oluşur. Kurmuş olduğu Kalite Yönetim Sisteminin gereklerini tam olarak uygular ve etkinliğini sürekli geliştirir.

Üstlendiği her işi yaparken, müşteri taleplerini ve yürürlükteki yasal mevzuat şartlarını karşılayan ürünü düzenli bir şekilde sağlar. Müşterilerine istediği şartları ve yasal mevzuat şartlarını sağlayan, hep aynı kalitede ürünleri ürettiğinin güvencesini verir ve sistemi etkin bir şekilde uygulayarak müşteri memnuniyetini artırır. Kalite politikasını, şirketlerinin amaçlarına uygunluğunu sağlamak için sürekli gözden geçirir. Politikası doğrultusunda oluşturduğu hedeflerini sürekli gözden geçirerek geliştirir. Aldığı her işi hep aynı, en iyi nitelikte ve en gelişmiş teknolojik imkanları kullanarak yapar; her seferinde daha başarılı olmak için çalışır. Çağdaş yönetim bilişim sistemlerini kullanarak etkin bir kontrol ve takip olanağı yaratır.
Müşteri Memnuniyeti

Sahip olduğu tüm kaynakları müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak amacıyla kullanan ALU Denizalp, bu hedefle şehrin kültürel, tarihsel, coğrafi ve sosyal dokusu ile uyumlu projeler geliştirmekte ve daima çağının gereklerini maksimum düzeyde karşılayan yaşam alanlarını hayata geçirmektedir.

Tüm projelerinde en ileri teknolojileri, en kaliteli malzemeleri ve en doğru çözüm ortaklarını kullanan ALU Denizalp, özenle uyguladığı mimarlık ve mühendislik hizmeti sayesinde; konforlu, korunaklı, özenli, prestijli ve “içinde yaşamaktan onur duyulan” yaşam alanları inşa etmektedir. ALU Denizalp, bugün tüm bu çalışmalarının karşılığını %100 müşteri memnuniyeti olarak geri almanın ve hayata geçirdiği yaşam alanlarının değerli otoriteler tarafından plaketlerle ödüllendirilmenin de gururunu yaşamaktadır.


Basında çıkan haberlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız.
Bize Ulaşın
+90 392 444 3131